Dantų balinimo metu nėra jokių dantų emalio pokyčių ir nieko nereikia pašalinti, nušlifuoti ar nuėsinti.
Galimas šalutinis poveikis: Viena dažniausiai pasitaikančių šalutinio poveikio rūšių yra laikinai padidėjęs dantų jautrumas kontaktuojant su karštais ar šaltais dirgikliais; taip pat tai gali liesti ir dantų kaklelius. Norint sušvelninti tokį šalutinį poveikį reikėtų naudoti specialią desensibilizuojančią dantų pastą, kurios sudėtyje yra natrio fluorido.
Jei dantis balinanti medžiaga prisiliečia prie dantenų ir šios sudirginamos, tai užtruks tik keletą dienų.
Nusprendęs naudoti dantų balinimo priemones, skirtas naudojimui namuose, pacientas turėtų vengti rūkymo. Tai reikėtų daryti dėl to, kad peroksidas, esantis balinančiųjų medžiagų sudėtyje, gali padidinti kancerogeninį nikotino poveikį. Taip pat peroksidas gali laikinai paveikti burnos floros sveikatos būklę. Labai svarbu reguliariai prižiūrėti dantis ir laikytis burnos higienos.
„Negyvų dantų” balinimas gali susilpninti vidinę dantų struktūrą, todėl dantis gali nuskilti ir jam reikės karūnėlės.
Jei pacientas yra alergiškas peroksidui ar medžiagoms, kurių sudėtyje yra vandenilio peroksido, akrilo dervos ar latekso, arba yra jautrus labai stipriai šviesai, prieš pradėdamas gydymą, apie tai jis turėtų informuoti savo odontologą.
Informacija alergiškiems asmenims:
Pritaikytos alergiškiems pacientams dervos buvo specialiai sukurtos naudojimui stomatologijos srityje; jos netirpsta terpėje, kurioje yra naudojamos, todėl yra tinkamos alergiškiems pacientams. Tačiau prieš pradėdami gydymą pacientai, alergiški sintetinėms medžiagoms, turėtų pasikonsultuoti su specialistu. Prašome informuoti savo odontologą, jei esate alergiškas peroksidui, su peroksidu susijusiems skysčiams, akrilo dervai, lateksui ar esate jautrus labai stipriai šviesai.
Jūsų dantys yra tokie pat individualūs, kaip ir jūsų asmenybė, todėl dantų balinimo rezultatai gali skirtis. Rezultatai priklauso nuo natūralios jūsų dantų spalvos, todėl galutinis rezultatas gali skirtis nuo jūsų geidžiamo.