ZOOM dantų balinimo procedūra

Pastaraisiais metais dantų balinimas tapo labai populiarus. Daugelis žmonių nori turėti ne tik sveikus, bet ir baltus dantis, tuo pačiu ir gražią šypseną. Balta graži šypsena gali padaryti įspūdį bet kam. Verslo žmonės, pardavėjai, vadybininkai ir visi kiti kam tenka daug bendrauti su kitais žmonėmis stengiasi pasirūpinti ne tik drabužiais ir batais, tačiau ir savo išvaizda, tuo tarpu ir savo dantimis – šypsena.

Dantų spalvos pakitimus sukelia kasdieną naudojami maisto produktai kurie per ilgą laiką neigiamai įtakoja mūsų dantų spalvą, tai kava, arbata, cola, raudonas vynas. Tačiau atrodytų labai keistai, jei atsisakytume vartoti šiuos produktus, kad išsaugotume  baltus dantis. Dantų spalvai labai neigiamą įtaką daro tabakas. Natūralus senėjimo procesas taip pat sukelia dantų spalvos pakitimus.

Zoom dantų balinimo sistema, tai tikras pasiekimas estetinėje odontologijoje. Su Zoom dantų balinimas greitas ir efektingas.

Balinimo procedūra trunka vieną valandą laiko. Tačiau prieš pradedant balinimo procedūrą yra atliekamas paciento paruošimas, tai yra burnoje uždengiami visi minkštieji audiniai. Dantys yra padengiami balinančiuoju geliu. Šviesa aktyvuojamo balinančio gelio Zoom sudedamoji dalis yra

vandenilio peroksidas. Vandenilio peroksidui skylant, deguonis įsiskverbia į emalį ir dentiną, išbalindamas spalvotas medžiagas, tačiau nepažeisdamas danties struktūros. Zoom lempos šviesa aktyvuoja vandenilio peroksidą ir padeda jam įsiskverbti į danties paviršių. Tyrimais įrodyta, kad Zoom lempos panaudojimas padidina Zoom gelio efektyvumą 33% ir daugiau, išbalindamas dantis iki aštuonių atspalvių. Po procedūros dantų paviršius padengiamas fluoridu. Rekomenduojama, kad prieš atliekant zoom dantų balinimą būtų atlikta burnos higienos procedūra, tuomet pasiekiamas dar geresnis balinimo rezultatas.

Kelias dienas po balinimo procedūros dantys gali būti jautrūs. Tačiau kiekvienam žmogui dantų jautrumas gali būti labai skirtingas. Jei jausite diskonfortą po balinimo procedūros, odontologas visada parekomenduos jautrumą mažinančias priemones.

Dantų balinimas su zoom yra saugus. Klinikiniais bandymais ir moksliniais tyrimais yra įrodyta, kad dantų balinimas atliekamas stomotologo specialisto yra visiškai saugus. Tačiau yra nerekomenduojamas vaikams iki 13 metų amžiaus bei nėščioms ar krūtimi maitinančioms moterims.

Po balinimo procedūros rekomenduojama laitytis paprastų dantų priežiūros taisyklių, nuo to ir priklausys kaip ilgai turėsite baltus dantis. Rekomenduojama dantis valyti šilkiniu siūlu, bei šepetėliu su balinančia pasta. Dantys po zoom balinimo procedūros išliks visada baltesni nei buvo ankščiau.

Parengta remiantis ZOOM įrangos platintojų medžiaga.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *