• Zoom Balinimas
    Zoom Balinimas Tai puikus rezultatas per 1 valandą
  • ZOOM Baltumas
    ZOOM Baltumas Tavo žavingai šypsenai
  • Balti dantys
    Balti dantys Pasitikėjimui savimi visose situacijse

Klausimai - atsakymai apie Zoom dantų balinimo sistemą

Atsakymai apie dantų balinimąPastaraisiais metais dantų balinimas tapo labai populiarus. Daugelis žmonių nori turėti ne tik sveikus, bet ir baltus dantis, tuo  pačiu ir gražią šypseną. Su Zoom balinimo sistema dantų balinimas greitas ir efektingas. Todėl bandome daugiau sužinoti apie Zoom  dantų balinimo sistemą. Daktarui odontologui Valdui Labanauskui užduodame klausimus.

Kiek laiko trunka Zoom dantų balinimo procedūra?
Balinimo procedūra trunka vieną valandą laiko. Tačiau prieš pradedant balinimo procedūrą yra atliekamas paciento paruošimas, tai  yra burnoje uždengiami visi minkštieji audiniai. Po procedūros dantų paviršius padengiamas fluoridu. Rekomenduojama, kad prieš  atliekant Zoom dantų balinimą būtų atlikta burnos higinos procedūra.

Koks yra skirtumas tarp paprastų balinimo priemonių ir Zoom?
Jei nutarėte išbalinti savo dantis pirmiausia pasikonsultuokite su gydytoju odontologu. Parduotuvėse parduodamos balinimo  juostelės, geliai ar balinančios pastos nėra tokie veiksmingi kaip Zoom balinimo sistema. Norėdami pašviesinti dantis bent dviem  atspalviais juos turėtumėte naudoti kelias savaites ar net mėnesius. Naudojant Zoom jau po valandos galite turėti net iki ašuonių  atspalvių baltesnius dantis. Tik odontologas specialistas gali išbalinti jūsų dantis, kad jie tikrai taptų balti.

Ar daug žmonių balina dantis?
Taip, tikrai daug. Balta graži šypsena gali padaryti įspūdį bet kam. Verslo žmonės, pardavėjai, vadybininkai ir visi kiti kam  tenka dirbti su kitais žmonėmis stengiasi pasirūpinti ne tik drabužiais ir batais, tačiau ir savo išvaizda, tuo tarpu ir savo  dantimis - šypsena. Su Zoom dantų balinimo sistema tai galima pasiekti daug lengvai ir greitai.

Kas sukelia dantų spalvos pakitimus?
Kasdieną naudojame daug maisto produktų kurie per ilgą laiką veikia neigiamai mūsų dantų spalvą, tokie kaip kava, arbata, cola,  raudonas vynas. Tačiau atrodytų labai keistai, jei atsisakytume naudoti šiuos produktus, kad išsaugotume  baltus dantis. Dantų  spalvai labai neigiamą įtaką daro tabakas. Natūralus senėjimo procesas taip pat sukelia dantų spalvos pakitimus.

Ar dantų balinimas su Zoom yra saugus?
Dantų balinimas su Zoom yra saugus. Klinikiniais bandymais ir moksliniais tyrimais yra įrodyta, kad dantų balinimas atliekamas  stomotologo specialisto yra visiškai saugus. Tačiau yra nerekomenduojamas vaikams iki 13 metų amžiaus bei nėščioms ar krūtimi  maitinančioms moterims.

Kaip ilgai išlieka balti dantys po balinimo procedūros?
Po balinimo procedūros rekomenduojama laitytis paprastų dantų priežiūros taisyklių, nuo to ir priklausys kaip ilgai turėsite  baltus dantis. Rekomenduojama dantis valyti šilkiniu siūlu, bei šepetėliu su balinančia pasta. Dantys po Zoom balinimo procedūros  išliks visad baltesni nei buvo ankščiau.

Kokiu principu veikia Zoom dantų balinimo sistema?
Šviesa aktyvuojamo balinančio gelio Zoom sudedamoji dalis yra vandenilio peroksidas. Vandenilio peroksidui skylant, deguonis  įsiskverbia į emalį ir dentiną, išbalindamas spalvotas medžiagas, tačiau nepažeisdamas danties struktūros. Zoom lempos šviesa  aktyvuoja vandenilio peroksidą ir padeda jam įsiskverbti į danties paviršių. Tyrimais įrodyta, kad Zoom lempos panaudojimas  padidina Zoom gelio efektyvumą 33% ir daugiau, pagerindamas rezultatą iki aštuonių atspalvių.

Ar yra šalutinis poveikis?
Kelias dienas po balinimo procedūros dantys gali būti jautrūs. Tačiau kiekvienam žmogui dantų jautrumas gali būti labai  skirtingas. Jei jausite diskonfortą po balinimo procedūros, odontologas visada parekomenduos jautrumą mažinančias priemones.

Partneriai